Akcesoria

W naszej ofercie znajdziecie Państwo akcesoria światowych marek takie, jak nakręcarki na zegarki i pudełka na biżuterię firmy Scatola del Tempo oraz pióra, długopisy, breloki do kluczy, chusty, zegary, spinki do mankietów, portfele i wizytowniki marki Chopard.

Nasze akcesoria stanowić będą wspaniały prezent zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Scatola del Tempo

Założyciel marki Scatola del Tempo Sandro Colarieti uważał, że luksusowe zegarki i biżuteria zasługują na to, aby przechowywać je w odpowiednich dla takich produktów równie luksusowych warunkach. W swoich produktach marka stawia na najlepsze materiały, skórzane wykończenia i współczesne mechanizmy. Nakręcarki do zegarków Scatola del Tempo są wyposażone w precyzyjne mikrosilniki produkowane wyłącznie dla tej marki w Szwajcarii. Umożliwiają one nie tylko nakręcanie zegarków mechanicznych automatycznym ruchem, ale także zachowanie prawidłowej daty.

Chopard

Akcesoria marki Chopard wykonane są z ponadczasowych i nowoczesnych materiałów. Zróżnicowane produkty odznaczają się wyjątkową jakością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów takich jak pióra, długopisy, portfele, wizytowniki, breloki do kluczy, chusty, zegary oraz spinki do mankietów. Wszystkie nasze akcesoria znakomicie sprawdzają się jako prezenty.