O Nas

Hermitage Boutique to ekskluzywny salon sprzedaży wielu prestiżowych marek zegarkowych i biżuteryjnych z całego świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zegarki znamienitych szwajcarskich manufaktur zegarmistrzowskich, takich jak Audemars Piguet, Girard-Perregaux czy Franck Muller, biżuterię z Włoch, Szwajcarii, Francji czy Niemiec, produkcji tak uznanych firm jak Bulgari, Chopard, Messika czy Chaumet. Znajdziecie Państwo u nas także inne luksusowe wyroby, w tym japońskie perły Mikimoto, akcesoria Chopard, eleganckie nakręcarki i pudełka na akcesoria firmy Scatola del Tempo.


metropolitan


Hermitage Boutique powstał w 2003 roku po przeniesieniu salonu Passja z ulicy Chmielnej do budynku Metropolitan. Oficjalna uroczystość otwarcia odbyła się 23 października 2003 r. Uroczystość uświetnił pokaz najnowszych kolekcji zegarków i biżuterii światowych firm oraz wystawny bankiet.

Metropolitan jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych budynków w nowoczesnej zabudowie Warszawy. Wyróżnia go piękne otoczenie zabytków oraz prestiżowych hoteli. W budynku znajduje się parking dla naszych klientów. Zespół Hermitage Boutique dokłada wszelkiej staranności w wyborze najmodniejszych modeli zegarków, biżuterii oraz akcesorów, uważnie obserwując międzynarodowe trendy. W trosce o najwyższą jakość i światowy poziom, Hermitage Boutique został poddany całkowitej renowacji w 2018 roku.  

Dbając o zadowolenie naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi jubilerskie, zegarmistrzowskie i grawerskie na najwyższym poziomie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO HERMITAGE BOUTIQUE!